Ezoconcept.com’ dan verdiğiniz siparişlerinizi veya ürünlerinizi iptal ve iade etmek için +90 552 370 86 60 numaralı Sanal Mağaza Destek hattımıza, +90 552 370 86 60 WhatsApp hattımıza veya info@ezoconcept.com mail adresine bu talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Burada belirtilen tüm şartlar sadece ezoconcept.com’ dan satın alınan ürünler için geçerlidir. Paketin Ezo Concept Merkez binasına gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından ürün iadesi kabul edildiğinde, ürünün ücreti tarafınıza iade edilecektir.

Ürün iadesi işlemlerinde, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra 14 Gün içerisinde cayma hakkı kullanılabilir. Cama hakkının kullanılması için müşterinin, bu süre içerisinde www.ezoconcept.com’a faks, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunması ve ürünün kullanılmamış (tüm ürünlerde jelatinin açılmamış) olması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde, 3. Kişiye veya müşteriye teslim edilen ürünün www.ezoconcept.com’a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takriben ürün incelemesi uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. İnceleme sonucunda iade alınması uygun olan ürünlerin 7 Gün içinde ürün bedeli müşterinin ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV veya varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Aynı Gün Teslimat Hizmeti ile satın alınan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir. Yurtdışı Teslimat yapılan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir.

CAYMA HAKKI

Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde kişiye özel değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde müşteri cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, müşterinin sipariş sırasında seçeceği tüm ürünlerde ölçü ayarlaması kişiye özel olarak gerçekleştirileceği için, cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.

İPTAL HAKKI

Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel üretim olan ürünlerin siparişi iptal edilemez. Bu nedenle, müşterinin sipariş sırasında seçeceği tüm ürünlerde ölçü ayarlaması kişiye özel olarak gerçekleştirileceği için, iptal edilemez ürünler kapsamında yer alır.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrakların ve materyallerin, eksiksiz ve hasar almamış şekilde, sayfanın altında bulunan adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün veya ürünle birlikte gönderilen evrak veya materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir. Bildirim için Müşteri İlişkileri hattımızı arayabilir, ya da info@ezoconcept.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. www.ezoconcept.com’dan onay alınmadan iade işlemini geçekleştirmeniz durumunda iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. Çelik ürünler üretici ve ekspertiz kontrolünden sonra iade edilir. İade onaylanırsa, 14 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir. İadenizin kredi kartı hesabınıza yansıması bankanızın işlem durumuna bağlı olup 1-4 hafta arasında sürmektedir.

İade eve Talimatlarınız için ürünlerinizi kargo ile aşağıdaki adrese gönderiniz;

İSİM: EZO CONCEPT – EZGİ KARAKAŞ

TELEFON: +90 552 370 86 60

ADRES: BAHCELIEVLER MAH. YESILPALMIYE CAD. ATA-2 SITESI NO: 10 IC KAPI NO: 7 USKUDAR/ ISTANBUL adresine kargı ile gönderebilirsiniz.