+90 552 370 86 60 info@ezoconcept.com
150 ₺ ve üzeri Kargo BEDAVA.. EZO CONCEPT!

Mini Cart

Site Kullanım Şartları

EZOCONCEPT bu Kullanım Şartlarını sürekli olarak değiştirme hakkını saklı tutar; bu nedenle düzenli aralarla okumanızı öneririz.

Kişisel veriler
EZOCONCEPT olarak bizimle paylaştığınız bilgilerin internet üzerinde güvenli ve emniyetli bir şekilde korunmasını sağlamayı isteriz. Burada açıklanan kullanım şartları, kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızı kapsar. EZOCONCEPT üye olduğunuzda adınız, adresiniz, doğum tarihiniz ve e-posta adresiniz de dâhil olmak üzere bazı kişisel bilgilerinizi talep ederiz.

EZOCONCEPT olarak bu bilgileri, taahhütlerimizi yerine getirmek ve EZOCONCEPT üyeliğinin size sunduğu avantajları ve hizmetleri sağlamak için kullanırız. Kişisel bilgilerinizi girip EZOCONCEPT’e göndermekle EZOCONCEPT’e bu bilgileri belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanmasına izin vermiş olursunuz.

Bu bilgileri EZOCONCEPT’e dilediğiniz her an talep etme hakkına sahip olduğunuz gibi isteğiniz üzerine bilgilerinizi silebiliriz.

Bilgilerin saklanması 
EZOCONCEPT, kişisel bilgilerinizi yetkisiz kullanıma karşı korumak amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri almaktadır. Bu bilgileri yalnızca sınırlı bir süre saklarız.

EZOCONCEPT, gönderdiğiniz bilgilerin doğruluğu için hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bilgilerin açıklanması
EZOCONCEPT kişisel bilgilerinizi yalnızca EZOCONCEPT’e yönetilmesi ve satın alma davranışı gibi genel piyasa analizlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanır.

EZOCONCEPT, e-posta adresiniz de dâhil olmak üzere kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara açıklamayacaktır. EZOCONCEPT ayrıca diğer şirketlere kayıtlı bilgilerinize erişim izni de vermez.

Bu uygulamanın amacı, her EZOCONCEPT sitesinin size mümkün olan en iyi servisi ve ilgili ürün yelpazesini sunabilmesini sağlamaktır.

EZOCONCEPT’e üye olmakla bültenimizi almayı kabul etmiş sayılırsınız. EZOCONCEPT, bülten göndermek için girdiğiniz bilgileri kullanabilir.

Bülten 
Bülten, kaydolurken verdiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. E-posta adresiniz de dâhil olmak üzere kişisel bilgilerinizi güncelleme sorumluluğu size aittir.

Bülteni artık almak istemiyorsanız, bültendeki linki kullanarak istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Artık EZOCONCEPT Kulüp üyesi olmak istemiyor musunuz? 
Artık EZOCONCEPT üyesi olmak istemiyorsanız, EZOCONCEPT web sitesinde Sayfam bölümüne gidip üyeliğinizi silebilirsiniz.

EZOCONCEPT, bu Kullanım Şartlarına uymayan kişilerin EZOCONCEPT Kulüp üyeliğini feshetme hakkını saklı tutar.

EZOCONCEPT baskı hataları, fiyat değişiklikleri ve stokta kalmamış ürünler için sorumluluk kabul etmez.

Yorumlar, vb. 
EZOCONCEPT web sitelerinde size yorum yapma ve fotoğraf göndermek gibi katkılarda bulunma seçeneği sunulmaktadır. PANDORA web sitesinin kullanıcılarının paylaşımlarında düzgün ve saygılı bir dil kullanmasını bekleriz.

Yorumlarınızın ve/veya diğer katkılarınızın içeriğinin ırkçı veya karalayıcı olmamasını, başkalarının mahremiyetini veya herhangi bir yasal mevzuatı ihlal etmemesini sağlamak sizin yükümlülüğünüzdedir.

Yorum ve/veya diğer katkılarınızı sadece Türkçe / İngilizce dilinde paylaşmanıza izin verilmektedir. Diğer dillerdeki yorumlar ve diğer katkılar, modülatörlerimiz tarafından silinecektir.

EZOCONCEPT, yorumları ve diğer katkıları silme hakkını saklı tutar.

Telif Hakları 
EZOCONCEPT web sitesinde yer alan makaleler, fotoğraflar, hareketli görüntüler ve görseller dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü içerik, EZOCONCEPT’e aittir ve bunun için belirlenen uzmanlar  tarafınca yönetilmektedir.

İçeriğin dijital ve/veya fiziksel kopyalarını yalnızca kişisel kullanım amacıyla alabilirsiniz. EZOCONCEPT web sitelerindeki içeriklerin dijital veya fiziksel kopyalarının başka bir amaçla çoğaltılmasına izin verilmemektedir. Yorumlarınızı ve/veya diğer katkılarınızı yayınlama hakkınızın bulunduğundan emin olma yükümlülüğü size aittir. EZOCONCEPT, gönderdiğiniz içerik veya diğer katkılarla ilgili bir itiraz veya tazminat talebi alırsa, bu tür itiraz veya talepleri size rücu edecektir.

Yorumlarınız ve/veya diğer katkılarınız ticari mesajlar içermemelidir. EZOCONCEPT, tarafınızca paylaşılan yorumları ve/veya diğer katkıları EZOCONCEPT ürünlerinin pazarlanması da dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, mevcut ve gelecekteki tüm medya platformlarında dilediğince kullanma konusunda sınırsız hakka sahiptir.

İletişim
EZOCONCEPT web sitesi, EZOCONCEPT üyeliği ve/veya kişisel bilgilerinizle ilgili her türlü sorunuz için www.ezoconcept.com bize ulaşabilirsiniz.

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]